پروژه ماشین حساب

دانلود پروژه سیستم صدور صورت حساب تلفن

دانلود پروژه سیستم صدور صورت حساب تلفن به زبان سی پلاس پلاس

 

تلفن

 

برای شما اتفاق افتاده است که بخواهید لیست تماس های خود را از پست بانک ها یا مخابرات دریافت کنید.

حالا این نرم افزاری که بوسیله آن صورتحساب شما را چاپ و در اختیارتان قرار می دهند به چه صورت است و دارای چه منوهایی میباشد؟

در این پروژه نمونه ای از این نرم افزار ساخته شده است که قادر است صورتحساب تلفن را به شما بدهد و همچنین دارای منوهای ثبت و … می باشد.

این پروژه یک سیستم مدیریت صورت حساب تلفن هستش که اطلاعات فردی به همراه شماره تماس را گرفته و در سیستم ثبت میکند و داری قسمت های مختلف مانند لیست کردن اطلاعات ،جستجو و دیگر امکانات.

 

ادامه مطلب+دانلود

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پروژه عملیات روی مجموعه ها
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۳ | مرتبط با : سورس های سی پلاس پلاس, سورس و نرم افزار, پروژه های سی پلاس پلاس | 1,102 views

سورس پروژه الگوریتم دایجسترا
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۳ | مرتبط با : سورس های برنامه نویسی, پروژه های سی پلاس پلاس | 1,263 views

سورس پروژه الگوریتم دایجسترا به زبان سی پلاس پلاس

 

Dijksta_Anim

 

سورس پروژه دایجسترا رو به زبان سی پلاس پلاس به درخواست چندی از دوستان اماده دانلود کرده ایم که امید وارم مفید باشه استفاده لازم رو ببرید.پروژه به همراه سورس کامل منتشر شده است در ادامه توضیحاتی در مورده این الگوریتم میدم که دوستان هم با روش کار این الگوریتم اشنا بشن پس تا ادامه با ما باشید…

این الگوریتم که عنوانش را از ابداع کننده آن یعنی دیکسترا هلندی گرفته است کوتاهترین مسیر در یک گراف همبند ، جهت دار و وزن دار با وزن غیر منفی را بدست می آورد .

بطور مثال اگر تعدادی شهر را به وسیله یک گراف نشان دهیم و فاصله بین شهرها را بوسیله یالهای گراف نشان دهیم بطوریکه می دانیم فاصله بین دو شهر یک عدد مثبت است آنگاه می توان با استفاده از الگوریتم دیکسترا کوتاهترین مسیر بین دو شهر را بدست آورد .

 

ادامه مطلب+دانلود


پروژه تشخیص دادن متقارن بودن رشته با لیست پیوندی
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۳ | مرتبط با : سورس های سی پلاس پلاس, پروژه های سی پلاس پلاس | 932 views

پروژه تشخیص دادن متقارن بودن رشته با لیست پیوندی با زبان سی پلاس پلاس

 

دانلود پروژه

 

پروژه ای از زبان سی براتون روی سایت ارسال میکنم که امید وارم ازش استفاده کنید.این پروزه یه رشته توسط کاربر که با نقطه گذاشتن آخر آن ختم میشود گرفته میشود و با استفاده از ویژگی های لیست پیوندی و قرار دادن در لیست پیوندی تشخیص میدهد که رشته متقارن هست یا خیر.(رشته متقارن madam یا ۱۲۳۳۲۱ که از اخر به اول یا اول به اخر یکی هست).

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود سورس پروژه بازی تخم مرغ
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ | مرتبط با : سورس های سی پلاس پلاس, پروژه های سی پلاس پلاس | 1,072 views

دانلود سورس پروژه بازی تخم مرغ به زبان سی پلاس پلاس

 

Game-Tokhme-morg-be-zabne-c++

 

سورس پروژه بازی تخم مرغ به زبان سی پلاس پلاس این پروژه که یک بازی گرافیکی هستش به زبان سی پلاس پلاس نوشته شده است.بازی بسیار حرفه ای طراحی و کد نویسی شده است که میتونه بع عنوان یک پروژه اموزشی ازش استفاده کنید.امید وارم مفید باشه و استفاده کنید.دوستان پروژه جدید اومد سریع کپی کنید!!!!!!
توضیحات تکمیلی در مورده اشیا در c++

سی++ چندین ویژگی شی‌گرا را زبان سی معرفی نمود معرفی کلاس چهار ویژگی که در زبان‌های شی‌گرا و بعضا غیر شی‌گرا حضور دارد یعنی انتزاع، بسته‌بندی، وراثت، و چندریختی را فراهم کرد. اشیا نمونه‌های ساخته شده از کلاس در زمان اجرا هستند. می‌توان کلاس را نمونه‌ای از قالب‌ها دانست که چندین مورد از آنها بوجود می‌آید.

 

ادامه مطلب+دانلود


پروژه دریافت تاریخ روز و نمایش سن
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ | مرتبط با : سورس های سی پلاس پلاس, پروژه های سی پلاس پلاس | 1,164 views

دانلود پروژه دریافت تاریخ روز و نمایش سن به زبان سی پلاس پلاس

 

2013-05-18_12h53_22

 

پروژه دریافت تاریخ روز و نمایش سن به زبان سی پلاس پلاس که پروژه جالب و تست شده است را برای دوست داران زبان C++ قرار میدم که استفاده کنن شاید خیلی مبتدی باشه ولی مفید و کاربردی هستش و گرافیک خوبیم داره ابتدا نام شما را پرسیده و بعد وارد صفحه بعد برای دریافت تاریخ تولد شما میرود که به میلادی هستش میره و بعد از ان تاریخ امروز رو میپرسه که جالبه در قسمت نمونه تاریخ روز رو قرار داده که فقط میتونید شما اون رو انتخاب کنیدو بعد از زدن کلید اینتر سن شما را بر اساس سن ما سال محاسه میکنه و نمایش میده.موفق باشی.امید وارم مفید باشه…

زبان C++/C یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی می باشد. منظور از C++/C یعنی هم زبان C و هم زبان ++C است. ++C خود فرزند C است و همه قابلیت های C به علاوه برخی قابلیت های جدید مثل شی ء گرایی را دارا می باشد، در نتیجه، کامپایلر های ++C، کد نوشته شده به زبان C را نیز می توانند
امکانات پروژه دریافت تاریخ و نمایش سن در سی پلاس پلاس
دریافت نام کاربر
دریافت تاریخ تولد به میلادی
دریافت تاریخ روز
گرافیک کاربر پسند

 

ادامه مطلب+دانلود


سورس محاسبه فاکتوریل N عدد با حلقه For همراه با فلوچارت
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ | مرتبط با : سورس های سی پلاس پلاس, سورس و نرم افزار, پروژه های سی پلاس پلاس | 1,418 views

سورس محاسبه فاکتوریل N عدد با حلقه For همراه با فلوچارت

 

Factorie-and-flochart-c++

 

عنوان سورس محاسبه فاکتوریل فلوچارت فاکتوریل در زبان++C با استفاده از این فلوچارت شما میتوانید خودتان سورس محاسبه فاکتوریل را به زبان ++C و با استفاده از دیگر زبان ها نوشته و بهتر مفهوم نوشتن برنامه را بفهمید.از این پس سعی میشود سوررس های آموزشی دیگر را با استفاده از فلوچارت برایتان قرار دهیم.

 

ادامه مطلب+دانلود


Copyright 2010 - All right reserved By Projejob.ir Team
تمامی حقوق مطالب و تصاویر محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد

webmasters forum
دانلود سورس