دانلود پروژه کارآفرینی پرورش و کشت قارچ
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۰۹ | مرتبط با : تحقیق, مقالات علمی, پروژه های کار آفرینی, کتاب الکترونیکی | 1,475 views

دانلود پروژه کارآفرینی پرورش و کشت قارچ

 
پرورش قارچ
 
از نظر تاریخچه،پرورش قارچ در هاله ای از ابهام به سر برده.قبلاً از قارچ ها به عنوان مواد توهم زا درفالگیری استفاده میکردندوقارچ راگوشت خدا می نامیدند،ولی بدون شک معلوم شده است که قارچ برنج که درچین تقریباًاز۲۰۰۰سال قبل با ساده ترین روش والهام از طبیعت برروی چوب درختان کشت می شده است وتکنولوژی روش کاشت این قارچ ها جزءهنرهای خیلی قدیمی و محرمانه ی این سرزمین ها بوده است،فقط تاریخ مشخص درپرورش قارچ دکمه ای بدست آمده است که طبق آن کاشت این قارچ درحدود ۷۰۰سال قبل ازمیلاد درحومه ی پاریس بوسیله ی یک باغبان ناشناس فرانسوی صورت گرفت.کشت قارچ درگلخانه ها برای اولین بار درحدود سال ۱۷۵۴درسوئد ابداع شد وسپس به انگلستان وسایرنقاط اروپا گسترش یافت. درسال ۱۹۰۱ درایالات متحده ی آمریکا،سالنهای استاندارد پرورش قارچ ساخته شد.توسعه تجربه ی تکنولوژی، ازیک سو ویاری جستن از دانشمندان ازسوی دیگرزمینه ی بوجود آمدن ایزوله های خالص-درنهایت تهیه ی بذر خالص-امکان تولید صنعتی قارچ را درسطح وسیع فراهم آورد ودرانستیتو پاستورفرانسه،روش های علمی کشت وجوانه زدن اسپور وتولید آسان درشرایط تبدیل ابداع نمودند وتا سال ۱۹۰۵به صورت یک راز دراختیار انستیتوپاستور باقی ماند.

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

 

ادامه مطلب+دانلود


سورس برنامه ماتریکس Matrix Effect
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۱۷ | مرتبط با : سورس های برنامه نویسی, سورس های سی شارپ, سورس و نرم افزار, پروژه های برنامه نویسی, پروژه های سی شارپ | 2,122 views

دانلود سورس برنامه ماتریکس Matrix Effect

 
سورس برنامه  ماتریکس
 

 

شاید دیده باشید که در فیلم ماتریکس مجموعه ای از اعداد و حروف از بالا به سمت پایین شناور هستند و محیط جالبی را ترسیم میکنند.برای همین نیز برنامه ها و اسکرین سیورهای زیادی نیز طراحی شده است.
این برنامه نیز همین کار را برای شما انجام میدهد و اصطلاحا Matrix Effect نامیده میشود.این برنامه تحت کنسول است و با استفاده از Visual Studio 2010 نوشته شده است.

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود کتاب مرجع کامل رباتیک
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ | مرتبط با : تحقیق, سورس و نرم افزار, مقالات علمی, کتاب الکترونیکی | 1,150 views

دانلود کتاب مرجع کامل رباتیک و مکاترونیک

 
کتاب رباتیک
با رشد روزافزون علم مکاترونیک و رباتیک در عرصه جهانی و به موازات آن، پیشرفت این علم در داخل کشور و استقبال چشمگیر علاقمندان مستعد ایرانی از این علم، ضرورت وخود منابع مرجع جهت استفاده علاقمندان روز به روز بیشتر احساس می شود. کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، تلاشی است با هدف ارائه مرجعی عملی به دوستانی که قصد ورود به این عرصه را دارند. در این کتاب هر فصل با ابتدایی ترین مباحث شروع میگردد و تا ایجاد یک دید عملی در خواننده ادامه می یابد. تمامی مباحث این کتاب حاصل تجربیات شخصی مولفین در طول پروژه ها و ربات های مختلف می باشد.

 

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود پروژه ارزیابی امنیت استاتیکی سیستم
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ | مرتبط با : تحقیق, مقالات علمی, کتاب الکترونیکی | 1,052 views

دانلود پروژه ارزیابی امنیت استاتیکی سیستم های قدرت به کمک SVM

پروژه ارزیابی استاتیک
در این پروژه ابتدا مقدمه ای در مورد امنیت سیستم و سپس مقدمه ای در مورد شبکه های عصبی آورده شده است و در ادامه به موضوع SVM و نرم افزار SVM که به زبان متلب نوشته شده است اشاره شده است . در انتها نیز روش استفاده از دو نرم افزار PSAT و Power World Simulator در بدست آوردن حالت سیستم قدرت و ارزیابی حالات آتی سیستم به کمک SVM مورد بررسی قرار گرفته است .

 

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود پایان نامه منابع تغذیه سوئیچینگ
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ | مرتبط با : تحقیق, مقالات علمی, کتاب الکترونیکی | 2,015 views

دانلود پایان نامه منابع تغذیه سوئیچینگ با کنترل جریان

تغذیه

این پروژه در مورد منابع تغذیه سوئیچینگ با کنترل جریان می باشد. این نوع کنترل در نسل جدید منابع تغذیه سوئیچینگ کاملأ رواج یافته است. این پایان نامه در مورد انواع منابع تغذیه سوئیچینگ و مزایا و معایب هر یک از آنها و تفاوتهای بین انواع مختلف کنترل با حلقه های فیدبک و معرفی و طرز کار آی سی های PWM با کنترل جریان از شرکتهای مختلفی همچون:

MICROCHIP – ON SEMICONDUCTOR –TEXAS INSTRUMENT و غیره پرداخته است.

 

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

 

ادامه مطلب+دانلود

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دانلود مقاله بازیافت پلاستیک از نمکی ها
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ | مرتبط با : تحقیق, مقالات علمی, کتاب الکترونیکی | 1,346 views

دانلود مقاله بازیافت پلاستیک از نمکی ها تا کارگاه ها

بازیافت پلاستیک
بازیافت ضایعات پلاستیکی در شهرهای ایران غیراصولی و بدون هیچ گونه کنترل و برنامه‌ریزی منطقی صورت می‌گیرد. حجم بسیاری از مواد پلاستیکی را دوره‌گردها از گوشه و کنار شهرها و حتی از درون نهرهای فاضلاب جمع‌آوری و روانه هزاران کارگاه کوچک غیربهداشتی می‌کنند.
پایگاه اطلاع‌رسانی شهرسازی و معماری: حیات، رشد و توسعه صنایع در گرو وجود صرفه اقتصادی طرح‌های صنعتی است. صنعت بازیافت نیز از این قاعده مستثنی نیست و به نظر می‌رسد باید به موازات بررسی زیست محیطی و بهداشتی، به عوامل اقتصادی بازیافت محصولات توجه شود. چرخه بازیافت مواد چرخه‌ای بسیار طولانی و هزینه‌بر است و دراین میان بازیافت پلاستیک با توجه به زیاد بودن هزینه بهره‌برداری و سایر هزینه‌های سالیانه نسبت به سود حاصل از فروش محصول بازیافتی به نام «گرانول» توجیه اقتصادی مناسبی ندارد .
پلاستیک ماده شیمیایی است که از نفت خام تهیه و مواد مختلفی به آن اضافه می‌شود. PVC یکی از انواع پلاستیک‌هاست که حاوی عنصر کلر است و از نظر زیست محیطی خطرات بسیاری را در بر دارد. هنگام تولید و تهیه پلاستیک مواد سرطان‌زا وارد محیط می‌شوند در صورت آتش گرفتن این ماده ، مواد خطرناکی از آن متصاعد شده و محیط را می آلایند .

 توضیحات بیشتر مقاله در ادامه مطلب

 

 

ادامه مطلب+دانلود


اسکریپ رایگان فروش کارت شارژ
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ | مرتبط با : سورس های برنامه نویسی, سورس و نرم افزار, طراحی وب سایت | 1,216 views

دانلود اسکریپ رایگان فروش کارت شارژ و پرداخت آنلاین

 

اسکریپت رایگان
این اسکریپت طرفداران بسیار زیادی داره و در حال حاضر میتونید از پروژه جاب سیستمهای مختلف از این دست به قیمتهای مختلفی به  فروش میرسه والبته هیچ کجای اینترنت با این قالب گرافیکی یافت نمیشه. امیدوارم دوستانی که از این سیستم استفاده می کنند و راضی هستند نظرشون رو اعلام کنند .

 

امکانات سیستم

۱- فارسی بودن بخش فروش و مدیریت
۲- امکان تعریف هر نوع کارت به همراه سریال نامبر و تعریف قیمت مثل ایرانسل،تالیا،همراه اول و …
۳-امکان تعریف  کلمه عبور برای هرنوع کارت و تعیین میزان شارژ کارت
۴- امکان آپلود تصویر کارت
۵-طراحی قالب جدید و دلخواه
۶-متصل به شتاب
۷- و…

 

 

ادامه مطلب+دانلود


پروژه مدیریت تاکسی تلفنی

Copyright 2010 - All right reserved By Projejob.ir Team
تمامی حقوق مطالب و تصاویر محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد

webmasters forum
دانلود سورس