دانلود مقاله توپوگرافی
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۲/۰۲/۱۳ | مرتبط با : تحقیق, رشته مهندسی عمران, مقالات علمی, پروژه های معماری, کتاب الکترونیکی | 1,197 views

دانلود مقاله پیرامون توپوگرافی

توپو گرافی
توپوگرافی که اصل لغت آن از منشا علم زمین شناسی گرفته شده به معنای نقشه بلندی و پستیهای سطح قرنیه است. دستگاه توپوگرافی حلقه های نورانی بر سطح قرنیه می تاباند که دستگاه کامپیوتر همراه آن از روی بازتاب شکل این حلقه ها به قدرت انکساری قرنیه در نقاط مختلف آن پی می برد. قدرتهای مختلف سطح قرنیه به صورت رنگهای مختلف طراحی و مشخص می شود که باعث سهولت در تشخیص بیماریهای مختلف قرنیه می شود. انجام توپوگرافی قبل از عمل برای آنست که بیماریهای مختلف به خصوص اگر آستیگماتیسم نامنظم یا قوز قرنیه وجود داشته باشد تشخیص داده شود.

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود پروژه محاسبات ظرفیت باربری خاک

دانلود پروژه محاسبات ظرفیت باربری خاک

 

 

باربری خاک
امکانات :

  • محاسبه ظرفیت باربری نهایی شالوده ها به دو روش “عمومی” و “ترزاقی”
  • درج بار های زاویه دار برای روش عمومی
  • درج آب زیر زمینی برای روش ترزاقی
  • درج شکل گسیختکی خاک برای روش ترزاقی
  • تفکیک شکل شالوده ها به “مربع – مستطیل – دایره – نواری”
  • نمایش نتایج حاصله از محاسبات به صورت قابل کپی
  • جلوگیری خودکار از ورود اطلاعات غیرعددی و ناقص
  • ظاهری زیبا و چشم نواز و کاربرپسند

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود پروژه نرم افزار صورت وضعیت

 

دانلود پروژه نرم افزار صورت وضعیت

 

صورت وضعیت

 

با توجه به ارائه نرم افزارهای کاملا غیر تخصصی که در بازار بسیار وجود دارد با نرم افزارهایی با حجم سنگین و قیمت بالا در بازار ارائه میگردد که توانائی بسیار کمی دارند و در نحوه ارائه خدمات با مشکلات زیادی همراه میباشند خود من بدلیل دست و پاگیر بودن و قیمت های این نوع نرم افزارها به هیچ وجه حاضر به تهیه آن نبودم نرم افزار های زیادی مانند تعدیل – Situ – تکسا – تدبیر و . . . این نوع نرم افزارها بسیار در بازار وجود دارند اما شما باید حداقل ۵۰۰ هزار تومان پول بدهید یکی از اهداف اصلی ما برای با توجه به در برداشتن هزینه ارائه مجانی آن برای یکسال میباشد و همچنین ساختار آن طوری طراحی گردد که براحتی بتوان با آن صورت وضعیت تهیه نمود این پروژه قصد دارد یک نرم افزارکم حجم که برآورد حجم آن برای نرم افزار تقریبا ۵ مگا بایت بدون نصب کردن میباشد که در هر سیستم عاملی چه ویندوز و ویستا کار میکند و همچنین هزینه های سنگینی را برای کاربر ایجاد ننماید

امیدواریم با کمک همه دوستان و همکاران بتوانیم در این راه موفق شویم ما نیاز مند یاری همه شما عزیزان میباشیم و چنانچه نظر و پیشنهادی دارید ارائه دهید تا بتوانیم آنرا در تهیه این نرم افزار بکار بریم

مزایای این نرم افزار :
۱- حج بسیار کم این نرم افزار
۲- گزارش گیری عالی
۳- اجرای نرم افزار در هر محیط
۴- تهیه آنالیز
۵- تهیه تعدیل
۶- دارای صورت وضعیت های نفت و گاز
و . . .

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود پروژه روش ملی طرح مخلوط بتن

دانلود مقاله خاک برداری
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۹ | مرتبط با : تحقیق, مقالات علمی, پروژه های معماری | 1,191 views

دانلود مقاله خاک برداری کنار ساختمان ها

 
خاکبرداری

 
خاک برداری یا گود برداری قسمتی از مهندسی عمران است که به آماده سازی محل پی قبل از ساخت انواع سازه ها می پردازد. اهمیت این قسمت از مهندسی عمران زمانی افزایش میابد که محل خاک برداری کنار ساختمانی واقع شده باشد. در راهسازی بویژه در مناطق نا هموار خاک برداری امری متداول است. در مسائل انتفال آب نیز از اصول گود برداری استفاده می شود.
امروزه از خاک برداری در عمق بیشتری استفاده می شود. هنگام خاک برداری کنار ساختمان ها مسئله ریزش اجتناب ناپذیز است. مقاله پیش رو که در قالب پاور پویت تهیه شده به تشریح مسائل خاکبرداری کنار ساختمان ها می پردازد.
ادامه مطلب+دانلود


دانلود کلیه الگوریتمهای درس طراحی الگوریتم
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۹ | مرتبط با : طراحی وب سایت, مقالات علمی, پروژه های معماری | 1,113 views

دانلود کلیه الگوریتمهای درس طراحی الگوریتم

 
الگوریتم درس
 
در این قسمت از سایت کلیه الگوریتمهای درس طراحی الگوریتم را جهت دانلود قرار میدهیم. الگوریتمهایی مانند الگوریتم پریم – الگوریتم کروسکال – الگوریتم ژنتیک – الگوریتم فلوید – الگوریتم برجهای هانوی – فروشنده دوره گرد ضرب ماتریسها – ماتریس استراسن و… دانلود پروژهشما میتوانید این مجموعه را رایگان دانلود کنید.

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود پروژه نحوه نصب تاور کرین ها
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۰ | مرتبط با : تحقیق, مقالات علمی, پروژه های معماری, کتاب الکترونیکی | 1,895 views

دانلود پروژه  انیمیشن تصویری جالب از نحوه نصب تاور کرین ها

 
تاور کین
در این فایل جالب به صورت تصویری نحوه نصب و افزایش ارتفاع چرثقیلهای تاور کرین را نمایش می دهد .پیشنهاد میکنم  دوستانی که تاحالا از نزدیک نحوه نصب و افزایش ارتفاع این چرثیقلها را ندیده اند دانلود و استفاده کنند.

 

 

ادامه مطلب+دانلود


دانلود نرم افزار محاسبه انواع پله
نوشته شده توسط projejob در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۰ | مرتبط با : سورس و نرم افزار, پروژه های معماری | 1,584 views

دانلود نرم افزار محاسبه انواع پله با نقشه های اجرایی

محاسبه پله

برنامه ای بسیار جالب برای آنالیز و طراحی انواع پله که البته به زبان انگلیسی و عربی هست ولی می تونه مفید باشه در ادامه میتوانید دانلود و استفاده نمایید .

 

ادامه مطلب+دانلود


Copyright 2010 - All right reserved By Projejob.ir Team
تمامی حقوق مطالب و تصاویر محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد

webmasters forum
دانلود سورس